عکـس و طبیــعت

بنام خالق زیباییهــا که خود زیباتـرین است - وبلاگ شخصی حسین جاودانی - عکاس تبـریزی

ارتباط تلفنی و تصویــری با حرم مطهــر امام رضا علیه السلام

          سلام دوستان - ماه رمضان نیز همچون سالهای گذشته نسیم رحمت الهی را بر پهنه دیارمان آورد تا بیدار دلان را به ضیافت الهی دعوت و از فیض لطف پروردگار بهره مند سازد و امید وارم شما نیز جزو خوشه چینان این خوان گسترده خداوند باشید .

          عزیزان - دلتان می خواهد همین الان با مولای خودمان حضرت ثامن الحجج ارتباط تلفنی داشته و عرض سلام کنید ! بلی همین الساعه و یا هر ساعت از شبانه روز که دلتان برای آقا تنگ شده باشد شماره تلفن ویژه همین عرض ادب را بگیرید و بعد از عرض سلام مخصوص به روضه منوره مرتبط شوید و حرف دلتان را بگویید و بعد قطع کنید ٫

          برای این منظور 99 شماره تلفن در نظر گرفته شده است :

0513 20033 01-99   

          همچنین اگر می خواهید ارتباط تصویری زنده با حرم مطهر داشته باشید از ( اینجــــــا ) می توانید وصل شوید و قسمتهای مختلف این مکان مقدس ( روضه منوره - صحن انقلاب - صحن جمهوری ) و همچنین برنامه تلویزیون اینترنتی حرم را بطور زنده ببینید .

التماس دعا

+   حسین جاودانی ; ٩:٢٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٤/۳۱

شورای سیاست گذاری جشنواره عکس رضوی

          به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شکوه حماسه، اولین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره عکس رضوی در محل دبیرخانه این جشنواره با حضور جمعی از هنرمندان و اساتید هنر عکاسی برگزار گردید

          اولین جلسه ی شورای سیاستگذاری جشنواره عکس رضوی ، روز شنبه مورخ 17/3/93 از ساعت 16 در محل دبیرخانه این جشنواره و با حضور مدیر کل و معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان و اساتید عکاسی تبریز برگزار شد.

          دکتر صفی پور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، در ابتدای این جلسه  ضمن خوش آمدگویی و تأکید بر اهمیت موضوع جشنواره در تقویت فرهنگ منور رضوی، ضرورت همدلی و گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری دین محور را از رموز موفقیت آن دانسته و خاطر نشان کردند؛ به موضوع جشنواره نباید با دید نمایشی نگاه شود بلکه باید ضمن نگاه محتوایی در راستای جذب شرکت کنندگان و ارائه مسیری جدید از طرف هنرمندان به این مبحث دینی پرداخته شده و از نتایج آنها در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ و هنر این مرز و بوم استفاده شود.

          علی محرمی دبیر اجرایی جشنواره عکس رضوی ضمن بیان گزارشی از روند برگزاری این جشنواره از شکل گیری و اجرای سالهای گذشته، به روند برگزاری این جشنواره در سال جاری اشاره کرد  گفت: خوشبختانه امسال با بهره گیری از توان علمی شورای سیاست گذاری این جشنواره در بعد علمی و محتوایی، همواره تلاش خواهیم کرد سطح برگزاری جشنواره پر بار تر از سالهای قبل با اهتمام ویژه ای برگزار شود.

          در ادامه جلسه، اعضای شورای سیاست گذاری این جشنواره نکاتی را پیرامون سطح و نوع برگزاری جشنواره عکس رضوی در سال جاری را مورد بحث گفتگو قرار دادند.

          اعضای این شورا؛ میر عباس آل یاسین، محمدرضا امتنانی، جواد بهمنش راد، حسین جاودانی، کمال شب خیز، هوشنگ صباغ شمس، محمد عباس زاده، هادی فائزی و نادر فارغی می باشد.

          دکتر صفی پور؛ مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ریاست شورای سیاست گذاری و علی محرمی دبیر اجرایی جشنواره عکس رضوی را بر عهده دارد.

+   حسین جاودانی ; ٥:٢٧ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۳/٤/۱

چند تصویر که تازه گرفته ام

          سلام این تصاویر را بتازگی گرفته ام لطفا توجه فرمایید :

          ابتدا چند تصویر از رعد و برق ، البته موقعیتی مناسب تر از این گیرم نیامد !

 

 

          دو تصویر از برج ساعت شهرداری تبریز :

 

          این هم تصویری از ماه که پر بدک نیست !

          اما از تصاویر گلها هم ببینید که صفای خاصی دارد :

          این گل ساعتی است که بسیار زیبا است ،

 

 

          این هم ابریشم شب خسب ! که شب ها می خوابد و تمامی برگهایش جمع میشود ، انگار چند سالی است که خشک شده است ! ولی وقتی که صبح شد و آفتاب زد دوباره با طراوت خاصی از خواب بیدار می شود و این هم گل زیبای ابریشم شب خسب :

 

          و . . .

 

          امیدوارم  همیشه چهره هایتان مثل گل خندان باشد !

+   حسین جاودانی ; ٤:٤٦ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۳/٤/۱

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir