جهانگردی با اتومبیل ژیان !

           دوستان - روز  14 آذر امسال در خیابان فردوسی تبریز به اتومبیل ژیانی برخوردم که صاحب آن با هزاران شوق و ذوق ماشین خود را بصورت کاملا ابتکاری دستکاری و تنظیم کرده و به جهانگردی پرداخته است ! متاسفانه راننده یا صاحب ماشین را نتوانستم پیدا کنم تا اطلاعات بیشتری جمع کنم ولی دیدن اتومبیل خالی از لطف نیست ! جتاب جهانگرد با این اتومبیل جالب از پاریس راه افتاده و الان به تبریز رسیده و قصد دارد تا دهلی ( هندوستان ) راهش را ادامه دهد پس معلوم می شود که : هر که را هندوستان باید جور ژیان بکشد ! ! ( عجب ضرب المثلی ساختم !) 

 

             توجه کنید که این جناب ذخیره آب را در گالنی روی درب عقب اتومبیل و نقشه مسیر خود را روی درب جلو نصب کرده است :

              مسیر طی شده روی نقشه علامت گذاری شده و نشان می دهد که حرکت از پاریس شروع شده و فعلا در تبریز است و تا دهلی یا بقول خودشان ( دلهی ) ادامه خواهد داشت !

 به ابتکار ایشان در ساخت تختخواب سفری هم توجه فرمایید ! این تختخواب راحت باز می شود و کاملا مناسب جهت استراحت و خواب است ! .

            آیا شما هم جرات میکنید که با این اتومبیل تا نزدیکترین شهر محل سکونتتان بروید ؟ من که این کار را نمی کنم !

/ 9 نظر / 96 بازدید
زهرا فرشید

محشره آقای جاودانی چقدر من ادمایی با این نوع طرز فکر و درک رو دوست دارم از راننده عکس نگرفتین؟

مجتبی

به این میگن جهان گردی با ژیان [نیشخند] البته این ژیان باژیانهای که شما دیدید فرق میکنه جناب جاودانی این ژیان تقویت شده است و یک موتور خوب هم دارد و از همه مهمتر دارای دو باک بنزین است و من باشم جرات میکنم چون تا اینجا که آمده میشه بخش اعتماد کرد [نیشخند]

محمدرضا امتنانی

بنده و امثال بنده خیلی با دل و جرات تر از این ژیان سوار فرانسوی هستیم که با اتوموبیل پراید و امثال آن رانندگی میکنیم !!!!

مجتبی

من تا حد درون شهری و بیرون شهری جرات دارم نه دیگه تا این حد سفر دور دنیا [نیشخند]

جعفر

حالا جرات مسافرت با اين ماشين به کنار. چه جراتي داشته که اينهمه مدت فقط مسافرت کنه و فقط خرج کنه. اگه يه نفر ايراني اينکار رو بکنه بعد برگشتن يا ورشکسته ميشه يا شونصد تا طلبکار ميريزن سرش که چک هات برگشت خورده ;)

حمید سعیدی

آخه مشکل ما تو همین کم جراتی است .که اونها به فضا می روند وما هنوز در صرف قضائیم.

زهرارهبری

خیلی جالبه

ساحل مهربانی

سلام. عکس های خیلی جالبی اند.من که جرات ندارم با ژیان تا سر کوچه برم. کار تون عالیه. آقا مجتبی این جا رو به من معرفی کرد.از این به بعد منم همیشه اینجام.[گل][لبخند]

پهلواني

آره بابامن كه جرائت دارم چون خودم با اينماشين جالب سفرهاي زيادي بهنقاط ايران داشتم درسال 80هم ازقم به تبريز وبالعكس سفرداشتيم به شيراز كازرون .بوشهر .اصفهان .مشهد مقدس و...يادش بخير