شورای سیاست گذاری جشنواره عکس رضوی

          به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شکوه حماسه، اولین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره عکس رضوی در محل دبیرخانه این جشنواره با حضور جمعی از هنرمندان و اساتید هنر عکاسی برگزار گردید

          اولین جلسه ی شورای سیاستگذاری جشنواره عکس رضوی ، روز شنبه مورخ 17/3/93 از ساعت 16 در محل دبیرخانه این جشنواره و با حضور مدیر کل و معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان و اساتید عکاسی تبریز برگزار شد.

          دکتر صفی پور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، در ابتدای این جلسه  ضمن خوش آمدگویی و تأکید بر اهمیت موضوع جشنواره در تقویت فرهنگ منور رضوی، ضرورت همدلی و گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری دین محور را از رموز موفقیت آن دانسته و خاطر نشان کردند؛ به موضوع جشنواره نباید با دید نمایشی نگاه شود بلکه باید ضمن نگاه محتوایی در راستای جذب شرکت کنندگان و ارائه مسیری جدید از طرف هنرمندان به این مبحث دینی پرداخته شده و از نتایج آنها در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ و هنر این مرز و بوم استفاده شود.

          علی محرمی دبیر اجرایی جشنواره عکس رضوی ضمن بیان گزارشی از روند برگزاری این جشنواره از شکل گیری و اجرای سالهای گذشته، به روند برگزاری این جشنواره در سال جاری اشاره کرد  گفت: خوشبختانه امسال با بهره گیری از توان علمی شورای سیاست گذاری این جشنواره در بعد علمی و محتوایی، همواره تلاش خواهیم کرد سطح برگزاری جشنواره پر بار تر از سالهای قبل با اهتمام ویژه ای برگزار شود.

          در ادامه جلسه، اعضای شورای سیاست گذاری این جشنواره نکاتی را پیرامون سطح و نوع برگزاری جشنواره عکس رضوی در سال جاری را مورد بحث گفتگو قرار دادند.

          اعضای این شورا؛ میر عباس آل یاسین، محمدرضا امتنانی، جواد بهمنش راد، حسین جاودانی، کمال شب خیز، هوشنگ صباغ شمس، محمد عباس زاده، هادی فائزی و نادر فارغی می باشد.

          دکتر صفی پور؛ مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ریاست شورای سیاست گذاری و علی محرمی دبیر اجرایی جشنواره عکس رضوی را بر عهده دارد.

/ 2 نظر / 43 بازدید
مجتبی شیرازی

سلام آقای جاودانی برای من که جالب بود امیدوارم برای شما هم همین طور باشه http://www.zoomit.ir/articles/etc/11048-dad-films-his-daughter

مجتبی شیرازی

سلام آقای جاودانی برای من که جالب بود امیدوارم برای شما هم همین طور باشه http://www.zoomit.ir/articles/etc/11048-dad-films-his-daughter